Menu
Menu

Koçarlı’yı bahar müziği ile buluşturdular

Yazdır / Tarih: 2024-05-08
Koçarlı’yı bahar müziği ile buluşturdular

Koçarlı’yı bahar müziği ile buluşturdular

Koçarlı Belediyesi gerçekleştirdiği “Gençlik ve Bahar Konseri" ile baharın gelişini müzikle taçlandırdı.

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı öncülüğünde Belediye Müzik Korusu öğrencileri tarafından gerçekleştirilen “Gençlik ve Bahar Konseri" Koçarlılılara unutulmaz bir gece yaşattı. 

Koçarlı Belediyesi Yüzüncü Yıl Zeren Ertaş Parkında düzenlenen ve yoğun ilgi gören konserde, baharın coşkusunu müzik ve dostluk dolu bu gecede yaşayan Koçarlılılar, koronun seslendirdiği şarkılara da eşlik ettiler.

Konser, ilçenin gençleri başta olmak üzere 7’den 70’e vatandaşların müzik ile buluşmasını, müzikle coşmasını sağladı. Katılımcılar, müzik dolu bir gece geçirirken aynı zamanda sosyal etkileşim ve kültürel birliktelik yaşama fırsatı buldular.

Gerçekleşen Gençlik ve Bahar Konseri’ne Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, davetliler ve vatandaşlar katlırken, gecenin sonunda koronun performansı, müzikseverler tarafından uzun süre alkışlandı.  Başkan Arıcı konser sonrası koro öğrencilerine gerçekleştirdikleri programdan dolayı teşekkür etti.

Diğer Haberler